İletişim
[email protected]
+90 242 258 1480
Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Atatürk Bulvarı No:3 07190 Döşemealtı, Antalya
Takip Edin
Image Alt

Üretim Alanı

10000 kapalı alana sahip olan Ral Tekstil, son derece dinamik ve deneyimli kadrosu ve çalışanları ile ürünlerin en iyi kalitelerini sağlamaya büyük önem vermekte ve bu prensibe göre üretimi organize etmektedir.

Ral Tekstil’in aylık üretim kapasitesi ürünlerin çeşidine bağlı olarak 150.000 parçadır ve sevkiyat zamanı 6-8 hafta şeklinde değişkenlik gösterebilir

Ral Tekstil’in en önemli amacı müşterileriyle olan ilişkilerini güçlendirmek ve ürünlerinin kalitesini müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirmektir.

2006 yılında İngiltere futbol ve ragbi takımları için başlatılan PUMA ticari markası altındaki üretimleri, 2012 yılında yapılan sözleşmeler ile ASICS ve MGB markaları takip etti. Ayrıca Yamaha, Dainese, Petronas, Team Penske, Althea gibi yarış grubu markalarına da hizmet veren Ral Tekstil, kurumsal giyim alanında da dünya markalarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Dünyadaki spor devleri arasında yer alan bu ticari markalar için firmamız; Dünyada bu ve diğer güçlü ticari markalar tarafından öngörülen tüm standartları sağlamaya devam ediyor.